• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Kate Middleton me plagë në duar, çfarë po ndodh me princeshën?

Paparacët e kanë kapur Dukeshën e Cambridge Kate Middleton me plagë nëpër duar. Ditën e Krishtlindjeve fotografët kanë kapur në plan të parë dorën e saj teksa përkëdhelte të bijën. Dhe pjesa e fashuar ka ngjallur kuriozitet në media. Tabloidet angleze po kërkojnë arsyen që po kthehet në mister pasi ka ndodhur edhe në raste të tjera. Dhe kjo bën përshtypje duke menduar se një princeshë ndryshe nga një nënë e zakonshme, me shumë gjasë nuk i duhet të qepë, hekurosë, gatuajë apo të lajë enët.  

c_2_fotogallery_3007649_1_image