• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Jo më bionde, Orinda Huta ndryshon ngjyrën e flokëve

 

Orinda Huta, prej kohësh tashmë moderatore në ‘Vizon Plus’, nuk ka eskperimentuar me pamjen e saj dhe i ka qëndruar besnike ngjyrës së flokëve, duke qenë një nga biondet më simpatike të ekranit. Por duket se ajo ka vendosur të ndryshojë look, duke i kthyer flokët në pink, që duhet thënë se përsëri i shkojnë shumë. Mbetet për të parë si do të jetë Orinda deri ditën e dasmës së saj e parashikuar për korrikun e vitit që vjen.

oronda1 orinda2