• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Jeta luksoze e VIP-ave shqiptarë, makinat e tyre me çmime marramendëse

Nuk janë të paktat rastet që shohim këngëtarët e njohur shqiptarë të ekspozojnë nëpër videoklipet e tyre jetën luksoze dhe makina të shtrenjta. Por, ka dhe nga ato personazhe të cilët në të vërtetë bëjnë një jetë të tillë dhe nuk humbin rastin të reklamojnë jetën dhe makinat e tyre të shtrenjta, shkruan INTV. Ja cilët janë ata:

Noizy

Erik Fullani

Morena Taraku

Getoar Selimi

Lori Hoxha

Blerim Destani

Capital T

Fatmir Hysenbelliu

Xherdan Shaqiri

Vëllezërit Xhaka

CLOSE
CLOSE