FOTO/ Jennifer Lawrence dhe i dashuri i saj dalin hapur në publik


Ata janë përpjekur që ta mbajnë sa më sekret marrëdhënien e tyre por duket se Jennifer Lawrence dhe Darren Aronofsky kanë vendosur që të këtë vit të jenë sa më të hapur sa i përket marrëdhënies së tyre. Çifti, i cili ka nisur të shoqërohet në muajin maj, është fotografuar sërish në New York ditën e hënë, vetëm disa ditë pasi u fotografuan në një park në Manhattan. Aktorja 26-vjeçare dhe regjisori 47-vjeçar janë parë teksa shëtisnin së bashku ndërkohë që Aronofsky kishte kapur për krahu të dashurën e tij.

  

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password