• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ “Jam super e kënaqur”, Ronela Hajati në muajin e 4 të stërvitjes, tregon sa është dobësuar

Ronela Hajati shquhet për fizikun e saj sportiv, pasi e kemi parë të hidhet me një lehtësi të jashtëzakonshme nga një cep i skenës në tjetrin. Ajo kërcen fort dhe bukur, ndonëse nuk ka trup modeleje. Megjithatë, krenare për linjat e saj, Hajati po kujdeset që të eliminojë edhe ndonjë kile të tepërt që ka marrë së fundmi. Siç na tregon vetë në Instagram, ajo ka nisur stërvitjen prej muajsh dhe po shijon rezultatet e para. “Drejt muajit të 4 dhe super e kënaqur”, shkruan Ronela. Këngëtarja publikoi pak kohë më parë një bashkëpunim me Young Zerkën që rezultoi shumë i suksesshëm. Ata përfliten prej kohësh edhe për një histori dashurie.

 

Una foto pubblicata da Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) in data: