• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Ja tmerri që pa mbrëmë Dafina Zeqiri me sytë e saj

Dafina Zeqiri kohën e fundit po e kalon kryesisht në New York ku po punon në disa projekte atje dhe po qëndron përkrah të dashurit të saj nga Republika Domenikane. Krahas punëve që artstja po bën i bie të udhëtojë mjaft nëpër qytet e mbrëmja e kaluar duket se nuk ishte më e mira e mundshme për të.

Gjatë rrugës ku po kalonte këngëtarja me miqtë e me të dashurin një motoçikletë kishte marrë flakë e pikërisht në atë moment Dafina bëri një video të cilën e publikoi në profilin e saj në Snapchat teksa shkruante se “Një njeri rrëshqiti me të por fatmirsisht ia doli duke u hedhur në makinë pa lëndime të mëdha e motoçikleta u dogj”.

Duket se kjo ngjarje fillimisht e tmerroi atë mirëpo pas përfundimit të saj pa pasoja në njerëz artistja u lehtësua disi.

dafina-169x300