• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ja si dukeshin motrat Kardashian para operacioneve plastike

Gratë e familjes Kardashian janë ndër më të diskutuarat e momentit. Ato kanë një mënyrë magjike për të tërhequr vëmendjen dhe për të fituar të ardhura nga çdo gjë që bëjnë. Por ju që i keni njohur tani vonë, mos mendoni së ato kanë qenë njësoj të bukura dhe tërheqëse sa tani. Pothuajse të gjitha ata kanë bërë operacione plastike në fytyre dhe trup. Shikoni këto foto që janë shkrepur në vitin 2007 dhe krahasojini ato fotot e ditëve të sotme./opinion.al

IRVINE, CA - MAY 09: Kylie Jenner attends 102.7's KIIS-FM's Wango Tango 2009 at the Verizon Wireless Amphitheater on May 9, 2009 in Irvine, California. (Photo by Noel Vasquez/Getty Images)

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 10: Kylie Jenner attends the Alexander Wang show during New York Fashion Week at Pier 94 on September 10, 2016 in New York City. (Photo by James Devaney/GC Images)

Kourtney Kardashian (Photo by Bruce Gifford/FilmMagic)

PARIS, FRANCE - SEPTEMBER 29: Kim Kardashian West, Kanye West and Kourtney Kardashian arrive to attend the 'Off White' fashion show as part of the Paris Fashion Week on September 29, 2016 in Paris, France. (Photo by Marc Piasecki/GC Images)

Kim Kardashian at the Pure in Las Vegas, Nevada (Photo by John Sciulli/WireImage)

PARIS, FRANCE - OCTOBER 02: Kim Kardashian attends the Givenchy show as part of the Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2017on October 2, 2016 in Paris, France. (Photo by Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images)

Khloe Kardashian during Player Magazine Presents ""Player's Guide to the Holidays"" Hosted by Kim Kardashian at Sideways Supper Club in Los Angeles, California, United States. (Photo by Enos Solomon/FilmMagic)

WEST HOLLYWOOD, CA - JUNE 14: Khloe Kardashian attends the House of CB flagship store launch at House Of CB on June 14, 2016 in West Hollywood, California. (Photo by Jason LaVeris/FilmMagic)

Television personalaty Kendall Jenner attends the Matrix at A Time for Heroes Celebrity Carnival Benefiting the Elizabeth Glaser Pediatric AIDS Foundation on June 8, 2008 at the Wadsworth Theater in Los Angeles (Photo by Donato Sardella/WireImage)

BEVERLY HILLS, CA - OCTOBER 13: Model Kendall Jenner attends the What Goes Around Comes Around Beverly Hills Opening Event on October 13, 2016 in Beverly Hills, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for What Goes Around Comes Around)