• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Ja ngjashmëria e djalit të këngëtares së famshme me babain e tij

Këngëtarja dhe aktorja Jeniffer Lopez ka qenë tejet e ngarkuar kohët e fundit duke realizuar pjesë të serialit ‘Shades of Blue’.

Por sigurisht se ajo ka vazhduar të gjejë kohë për më të dashurit e saj. Është pikërisht djali i saj Maxx, i cili së fundi ka qenë tejet i komentuar. Për arsye të ngjashmërisë tejet të madhe në mes tij dhe babait ish-bashkëshortit të këngëtares Marc Anthony.

47 vjeçarja ka publikuar një fotografi shumë të dashurën me të birin, por që i gjithë fokusi është vendosur tek ngjashmëria e tij me babain./Indeksonline/

image