close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Ish-gruaja e reperit një bukuri shqiptare, “Miss Shkolla” që e vogël

15731140_750195115136161_908638358_n-1

Sigurisht që tiparet e një vajze të bukur shihen që në vegjëli e ajo nuk është rastësisht një nga femrat më tërheqëse sot. Bukuroshja e “Top Channel”, sot një bionde sharmante Kristela Gjoka, e cila së fundmi u përfol shumë për martesën dhe divorcin e beftë me reperin nga Kosova Noga, që në vegjëli vlerësohej për pamjen e saj. Ditë më parë ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet me fashën e më të bukurës, kur është shpallur “Miss Shkolla”./ revistawho.com

15731140_750195115136161_908638358_n-1
kristela-gjoka-770x445
nog_1472024142-6963336
kristela-gjoka-5
Tags : kristela gjoka
loading...