• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ish-fituesi i Big Brother feston ditëlindjen, ja si e uron bashkëshortja

Një ndër konkurentët më të përfolur të ‘Big Brother’ për karakterin e tij të fortë dhe zgjuarsinë që e karakterizonte në lojë feston sot ditëlindjen. Bëhet fjalë për Qetsor Ferrunaj, i cili këtë ditë ka zgjedhur ta kalojë pranë njerëzve të tij të dashur, dy fëmijëve dhe bashkëshortes. Kjo e fundit ka zgjedhur ta urojë Qetsorin publikisht duke e cilësuar si bashkëshortin dhe babain më të mirë në botë. Qetsor Ferrunaj është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Albania’.

15723851_10208093105628718_309790506_n