• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ish e dashura e Justin Bieber nuk i lë vend imagjinatës

Sahara Ray, modelja australiane njihet për linjat e saj shumë seksi e cila nuk heziton t’i fshehë. Së fundi ajo ka postuar një foto në “Instagram” ku shfaqet topless. 23- vjeçarja u bë e njohur nga romanca me këngëtarin e njohur Justin Bieber, e cila sipas kritikëve është një modele shumë e talentuar dhe nuk heziton ta ekspozojë trupin e saj.

3abbea8b00000578-3970162-her_own_best_advert_sahara_often_models_her_own_bikini_designs_i-a-22_1480043884841 3abbedcc00000578-3970162-making_headlines_after_studying_fashion_in_la_sahara_rose_to_fam-a-21_1480043884838

3abbeb5300000578-3970162-exhibitionist_the_23_year_old_certainly_likes_to_show_off_her_bu-a-13_1480045018545

3abbecfc00000578-3970162-famous_the_bikini_designer_and_model_is_the_daughter_of_australi-a-19_1480043884756

 3abbf01a00000578-3970162-did_they_sahara_r_is_known_for_her_rumoured_fling_with_justin_bi-a-24_1480043884909