• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO INTIME/ Reperi shqiptar në krevat me pornostaren e njohur

Është përfolur shumë se mes reperit Mozzik dhe pornostares shqiptare Alby Rydes ka diçka më shumë se miqësi. Kjo foto e publikuar duket se i konfirmon thashethemet për një lidhje mes tyre. Në foto duket reperi që është i mbështjellë nga këmbët e Alby. Ajo njihet për postimin e fotove provokuese dhe nuk dihet nëse ky është thjesht provokimi i rradhës.

mozzik-1_1474487322-6532101