• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ I dashuri i Dafinës çmendet për këngëtaren, fillon të mësojë shqip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri duket se është duke bërë pak pushim nga karriera muzikore për tu përgatitur mirë për projektet e saj të reja.

Megjithatë këtë kohë ajo po e përdor më së miri për të udhëtuar dhe për tu argëtuar me të dashurin e saj nga Republika Domenikane, Jose dhe miqtë e saj. Dafina ka vendosur të postojë një fotografi në Snapchat ku shfaqet një bisedë mes këngëtares dhe partnerit të saj. Në një moment Dafina e ka pyetur në anglisht: “Më kupton?” dhe ky i fundit i është përgjigjur në shqip: “Po, po”. Dafina ka qeshur shumë nga kjo dhe i ka pëlqyer shumë fakti që i dashuri i saj ka folur në shqip. “Ai është duke u përmirësuar shumë, po bëhet shqiptar” – ka shkruar këngëtarja.

dd-1