• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Historia e rrallë e këtij çifti, 4 vjet fejuar dhe nuk kishin kuptuar se…

Misteri është i çiftit Lucy Wilson, 26 vjec dhe Lewis Ball, 25 vjec, që së shpejti do të martohen, e vetëm së fundmi kanë zbuluar se kanë frekuentuar të njëjtën shkollë fillore kur kanë qenë të vegjël.
Por tani, teksa kanë parë një foto të vjetër ku kishte dalë e gjithë klasa e tyre, kanë parë edhe veten, të dy në të njëjtën foto, në pak distancë.
Pas shkollës, shtigjet e tyre u ndanë për disa vite dhe ata, teksa duket se kur kanë qenë fëmijë me siguri nuk kanë qenë miq të mirë, e harruan njëri-tjetrin.
Deri në vitin 2012, kur u takuan, pa u njohur, në një bar, nisën të flisnin në rrjetet sociale dhe deri sa vendosën të fejohen.

Kjo mund të quhet edhe si një dhuratë para martese që çifti ka marrë, pasi djali i ka bërë propozimin zyrtar të fejuarës, e ajo ka pranuar që të lidhin kurorë së bashku.