FOTO/ Gjiko feston ditëlindjen, merr urim special nga dy artistë të njohur


Reperi i njohur nga Peja, Gjiko, duket do të vazhdojë festat e fillimvitit edhe ditën e sotme. Kjo pasi ai pikërisht sot feston ditëlindjen e tij të 25-të. Sapo akrepat e orës kanë shënuar 00:00 dy nga miqtë e tij më të mirë nuk harruan ta urojnë atë përmes disa postimeve në Instagram. Bëhet fjalë për Young Zerkën dhe Ronela Hajatin të cilët po shijonin mbrëmjen në njërin prej klubeve të kryeqytetit teksa gjetën kohë që t’i urojnë mikut të tyre këtë ditë të veçantë.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password