close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Gigi Hadid nuk përmbahet, dedikim publik për Zyan Malik: Me fat që e dua shpirtin tënd!

aa8058d1493b30549f3a135be2340049

I bukuri e i famshmi Zyan Malik feston sot përvjetorin e lindjes. Sigurisht që mijëra të rinj nëpër botë janë bërë kuriozë se si do e urojë e dashura e tij supermodele, Gigi Hadid. E sikur të ketë menduar për fansat, biondja bukuroshe e ka bërë publik dedikimin e saj për 24-vjetorin e Malik. “Gëzuar ditëlindjen bukuroshi im. Jam me fat që të njoh dhe dashuroj një shpirt si i yti. Të uroj të kesh vitin më të mirë ndonjëherë”, ka shkruar ajo në Instagram./ revistawho.com

Tags : Gigi HadidZyan Malik
loading...