• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Genta Ismajli, më e lodhur se kurrë

Një nga këngëtaret më energjike të skenave tona, Genta Ismajli është gjithashtu dhe shumë bukuroshe. Por duket se axhenda e tejmbushur e ka lodhur pak këngëtaren e njohur, e cila në një foto ku ka pozuar me Genc Prevulkaj, duket pa grim dhe e rraskapitur. Gjithsesi Gentës përsëri nuk i mungon ajo buzëqeshja e ëmbël, të cilën e karakterizon gjithmonë.

image

CLOSE
CLOSE