close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Gent Zenelaj pozon me djalin, i biri kopje e tij

11061331_10200279757471901_7142437181963414655_n

Aktori e moderatori i programit “Stop” Gent Zenelaj përveçse personazh i suksesshëm i ekranit është edhe baba po aq i suksesshëm. Ai ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë, por nuk preferon të publikojë shpesh foto të tyre. Sa i takon jetës personale e familjare, Genti është disi i tërhequr duke e mbajtur vëmendjes së mediave. Ndaj kur ai publikon foto jashtë studios apo skenës, gjithnjë bie në sy. Sidomos në këtë rast që ai pozon me djalin. Dhe siç e shihni edhe vetë, ngjashmëria e tyre është shumë shumë e madhe.

 

A photo posted by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on

Tags : djaligent zenelaj
loading...