close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Floriana pozon mes meshkujve të familjes Garo

15193642_1144210882295054_3439071697487024271_n

Në intervistat e saj, e bukura Floriana Garo ka thënë se familja i jeton prej vitesh në Amerikë. Por ata kanë në Tiranë vajzën e shtëpisë, të cilën me siguri kthehen shpesh për ta takuar. Ashtu si sot. E siç gëzojmë e rehatohemi të gjithë pranë njerëzve të dashur, ja tek e shohim prezantuesen e “Jo vetëm modë”, më të buzëqeshur se kurrë teksa pozon me dy meshkujve. Ata janë djem të familjes Garo, njëri vëllai i Florianës e tjetri kushëriri. Ky në të majtë të moderatores duhet të jetë vëllai, se i ngjan më shumë. A nuk iu duket dhe ju?

Tags : floriana garo
loading...