FOTO/ Flor Mumajesi ka një falenderim prekës për të bërë


Vdekja e këngëtarit të madh, George Michael, ka trishtuar shumë personazhe të njohur të muzikës e më gjerë. Një ndër ta është dhe artisti i njohur shqiptar, Flor Mumajesi. Përmes Instagram-it të tij Flori ka postuar një fotografi të legjendës tashmë i ndjerë, duke shkruar: “Pusho në paqe George. Faleminderit për muzikën”. George Michael, 53 vjeç, vdiq mbrëmë nga një infarkt në zemër.

15623707_397770613893673_5153265730707259392_n

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password