close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Fjolla Morina në plazh, ja kush e shoqëron këngëtaren

fjolla-morina_1484226242-127511

Këngëtarja Fjolla Morina ka zgjedhur t’i kalojë këto ditë të ftohta ndryshe. Ajo është nisur në drejtim të një nga plazheve më luksoze, Maldive. Në këtë udhëtim këngëtaren e shoqëron nëna dhe vajza e saj. Këngëtarja ndau edhe disa fotografi nga Maldivet teksa duket se pushimin në fjalë po e shijon shumë.

fjolla3 fjolla2_1484226065-8006513 fjolla1_1484226075-4256961
Tags : fjolla morinamaldiveplazh
loading...