close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Fituesja e “Miss Universe” prezanton partnerin?

14063940_680227862129953_798260537538766743_n

Sigurisht që nuk është çudi që një vajzë kaq e bukur si Lindita Idrizi të mos jetë beqare. Por deri më tani nuk dimë shumë për jetën e saj private. Fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania” këtë vit, po vazhdon karrierën e saj si fotomodele dhe modele. Siç shihet nga fotot që Idrizi publikon, ajo këto ditë ndodhet në Prishtinë dhe nuk është vetëm. Linda shfaqet pranë një djaloshi që me shumë gjasë është partneri i saj.

 

A photo posted by Lindita_Idrizi (@lindita_idrizi) on

Tags : lindita idrizipartneri
loading...