• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Festë në shtëpinë e motrave Istrefi, dedikimi i veçantë i Norës

Gjithmonë është përfolur rreth marrëdhënies së veçantë që motrat Istrefi kanë pasur me nënën e tyre. Sot Suzana, mamaja e Norës dhe Erës ka ditëlindjen. Era ka postuar disa foto në “Snapchat” ku përveç urimit ajo ka zbulur dhe dhuratën e ditëlindjes.Gjithashtu dhe Nora ka bërë një urim të ndjerë, ja çfarë i shkruan : 

“Gëzuar Ditëlindjen mbretëresha ime. çdo mama është e veçantë por më beso që asnjëra nuk mund të krahasohet me ty. Je personi më i rëndësishëm i jetës sime.” 

received_249317965487973

received_249317908821312

received_249317865487983