• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Festë në familjen Hoxha, London Noor mbush 1 muaj

Si sot një muaj më parë familja më e famshme në Shqipëri u bekua me ardhjen në jetë të pjesëtarit më të ri, vogëlushit London Noor, djali i Sarës dhe Ledionit. London feston sot një mujorin e ardhjes në jetë dhe padyshim nuk mund të mungonte festa në familjen Hoxha. Lori ka postuar një foto në rrjetin social “Snapchat” ku vihet re një tortë e cila mban emrin e vogëlushit në qendër, gjithashtu dhe gota shampanje. I urojmë London Noor të ketë një jetë sa më të gjatë!/revistawho.com

15977375_762500207238985_6945423900657330082_n