close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Fansat surprizojnë Luanën gjatë performancës në Zyrih

vdeo_y82

Moderatorja e njohur Luana Vjollca kohët e fundit po korr shumë sukses dhe në fushën e muzikës. Suksesi i saj vihet re pasi ajo këtë vit është angazhuar me disa koncerte. Natën e ndërimit të viteve ajo ka performuar në një nga clubet më një njohura në Zvicër ‘Rinaora4’. Gjatë mbrëmjes ajo u surprizua nga një fans i saj, i cili i dhuroi lule. Këtë gjë Luana e ndau me ndjekësit e saj, të cilën e postoi në rrjetin e saj social ‘Snapchat’.

15878672_756256254530047_143942159_n

 

Tags : koncertluana vjollcasurprizohet
loading...