close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Familja e “Çenarit” shkon për të kërkuar dorën e Almedës, ja si përgjigjet nëna e yllit shqiptar

15226523_1509239572426512_905721176_n

Gjatë ditës së djeshme në media të ndryshme qarkulloi lajmi se bukuroshja shqiptare Almeda Abazi kishte marrë propozim për martesë nga i dashuri i saj, Tolgahan Sayışman. Por duket se aktori ia ka kërkuar dorën ish miss-it sipas traditave shqiptare. Babai i aktorit ka kërkuar nga familja e Abazit që djali i tij dhe vajza e tyre të martohen, teksa nëna e Almedës është përgjigjur se tashmë zemra e Almedës i përket “Çenarit”. Bukuroshja ka shërbyer kafet ashtu siç e kërkojnë zakonet shqiptare. Redaksia e ‘Who’ i uron çiftit një jetë sa më të bukur krah njëri-tjetrit.

c1 c_1480417864-9589544
Tags : Almeda AbazidorepropozimTRADITA SHQIPTARE
loading...