• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Eva Longoria ‘çmendet’, shikoni ku e ka vendosur pemën e Vitit të Ri

Eva Longoria ndodhet në Meksikë, duke shijuar ditët e fundit të vitit. Aktorja 41-vjeçare ka shpërndarë një video në rrjetin social “Snapchat”, në të cilën shfaqet pema e viti të ri e zbukuruar dhe e pozicionuar në mes të plazhit. Një veprim sa qesharak aq dhe i veçantë i aktores.
“Pema e Krishtlindjeve është në rërë. E nxorëm nga shtëpia. Njerëzit mendonin se jam çmendur” – thotë Eva në video.

1482739029_eva1 1482739055_eva2