Foto/ Ermal Mamqi ”mbyt” Arbana Osmanin nga xhelozia


Para disa kohësh, në disa komente në foton e Arbana Osmanit, Ermal Mamaqi ka treguar nëpërmjet batutave se e sheh atë si konkurrente.

Ermali shprehet se ka konkurrente Arbanën pasi ajo do të fillojë emisionin e ri “Dua të të bëj të lumtur”, i cili do të jetë në të njëjtin orar me “Xing me Ermalin”.

Këtë herë ai ka treguar “xhelozinë dhe frikën e konkurrencës” nëpërmjet një fotoje që ka postuar në Instagram.

Në foto, Ermali shfaqet duke kapur Arbanën nga gryka dhe shkruan: “Arbana, unë ty të dua shumë. Ty dhe emisionin tënd që do më konkurrojë. Duket nga fotoja besoj sa shumë”.

Nuk mund të lihet pa u vënë re mimika që ka bërë Ermali dhe madje as Arbana nuk ka mundur të mbajë të qeshurën.

ermali

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password