close
Breaking NewsLajme

Foto/ Ermal Mamaqi: Robert Aliaj, një nga artistët me më shumë vlera që kemi

ermali-1-550×275

Ermal Mamaqi mbrëmjen e djeshme e ka kaluar para televizorit duke ndjekur spektaklin “Dance With Me”. Nga gjithçka që ai mund të ketë parë e dëgjuar, ka arritur në një përfundim për njërin prej anëtarëve të jurisë, pikërisht për Robert Aliajn. Ai ndonëse mund komentohet shumë për komentet shpesh herë negative që bën, për Mamaqin ai është një ndër artistët më të vërtetë dhe më me shumë vlera që ka Shqipëria.

“Ky është Bert Aliaj. Po e shoh tani live dhe me shumë bindje them që është një nga artistët më të vërtetë dhe me më shumë vlera që kemi.”- shkruan Ermali në Instagram.

Pas këtij komenti ka reaguar edhe vet Bertin duke shkruar nën foto:
“O Ermaaaal edhe pse ka ufo dhe katunarë injorantë, prap bota është e bukur.”

Mesa duket ata të dy ndajnë pothuajse të njëjtat pikëpamje për kulturën e bashkëqytetarëve të tyre.

Edhe ndjekësit e Ermalit janë ndarë në pole, ata që duan Bertin dhe komentin e tij, dhe ata që nuk e durojnë dot./opinion.al

14694766_10210858395715277_340219044_n
Tags : Ermal MamaqiRobert Aliaj
loading...