Foto/ Ermal Fejzullahu takohet me legjendën e futbollit italian


Ermal Fejzullahu gjendet për pushime në shtetin italian.

Në një prej takimeve të shumta me fansa, këngëtari ka takuar një ish-futbollist të Milanit dhe kombëtares së Italisë.

Ermali takoi Genaro Gatusson, të cilën këngëtari jonë e cilëson si legjendë e futbollit Italian.

Ndryshe, Ermali po vazhdon të punojë projekte të reja, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password