• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO / Era Istrefi zhvishet për videoklipin e ri

Pas një viti të publikimit të hitit “Bonbon” ka ardhur koha për këngën e re nga Era Istrefi. Këngëtarja u ka shuar kuriozitetin fansave në lidhje me veshjen që do të ketë në videoklip, duke postuar një video në Snapchat dhe disa foto ku shfaqet me një fustan të tejdukshëm rrjetë të qëndisur me gurë. Era ka vendosur edhe shenjën e xhirimit në video duke treguar se ajo është duke xhiruar videoklipin e ri. Kujtojmë se “Bonbon” ka arritur të bëhet sivjet kënga shqiptare më e dëgjuar në Youtube. Po presim hitin e rradhës Era!

15741070_752481611574178_9130832513936747730_n

15697986_1308209215909531_3289375792651708565_n

15672663_752481701574169_6219595585613501578_n