• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Era Istrefi surprizohet nga i dashuri, shikoni për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja e cila po shkëlqen dhe në tregun botëror, Era Istrefi prej muajsh është duke shijuar një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Faton Shoshi. Para disa kohësh Era ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku tregonte se kishte blerë një makinë shumë luksoze të tipit ‘Rolls Royce’. Ditën e sotme makina kaq e bukur e këngëtares mori akoma dhe më shumë kuptim, pasi i dashuri i saj i dhuroi një targë të personalizuar, në të cilën shkruhej “Era”. Një gjest që çdo femër do e kishte zili.

15683129_1109719042458950_1511472935_n