close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Era Istrefi shndërron Renee, shikoni çfarë ka bërë

erarenee-550×360

Tashmë Snapchati është bërë argëtimi kryesor i shumë njerëzve përmes filtrave që ai ka. Kështu ka ndodhur dhe me këngëtaren Era Istrefi, e cila gjatë kohës që po kalonte me mbesën e saj të dashur, e shndërroi atë me anë të disa filtrave të këtij programi. Shikoni si duket Renee në fotot më poshtë:

era1_1479729697-379427-234x300 eraaa-renee-216x300
Tags : era sitrefiRenee
loading...