• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Endrra e Miley Cyrus bëhet realitet në ditëlindjen e saj

Miley Cyrus ka dhënë një performancë personale në “The Voice” të hënën por ndërkohë që ylli ishte në prova ditën e mërkurë që përkonte edhe me ditën e lindjes së saj, dy anëtarët e tjerë të skuadrës së saj Ali Caldwell dhe Aaron Gibson, ishin duke e pritur me një dhuratë të ëmbël muzikore. Dyshja ka surprizuar këngëtaren e “Wrecking Ball”, duke qëndruar rreth saj me një tortë rozë që mbante emrin e saj ndërkohë që këndonin këngën e ditëlindjes me një kitarë akustike. Miley, e veshur me një kostum të zi me lule gjigante, ngriti duart super e emocionuar duke thënë:

“Kjo është ëndrra ime e bërë realitet”. E dua skuadrën time dhe jam bërë shumë e afërt me të dy ata”, ka thënë më vonë këngëtarja. E bënë ditën time shumë speciale”.