• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Enca poston foto nga klipi i ri, ja kur do të publikohet

Ka disa kohë që Enca Haxhia, këngëtarja e re në moshë por shumë e pëlqyer, ka treguar se po punon për të sjellë projektin e saj më të ri. Dhe së fundmi Enca ka lajmëruar të gjithë fansat e saj se klipi i ri do të publikohet në datën 20 Janar. Ashtu si dhe çdo këngë tjetër, edhe kjo besojmë se do të jetë një sukses i vërtetë./revistawho.com

15970530_10211809609695032_1862734384_n15942413_10211809609255021_2070745719_n