• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Enca Haxhia dashuri në Mynih: S’mund të jem më e lumtur se kaq

Sigurisht që për këdo anulimi i një fluturimi me avion është një lajm shumë stresues. Por jo për Enca Haxhian. Ajo ka ngecur aktualisht në Mynih, pasi fluturimi i saj është anuluar. Ky fakt e ka lumturuar shumë këngëtaren, pasi i është shtuar koha që po kalon në shoqëri të këndshme. Siç shihet nga kjo fotografi që ka shpërndarë vetë Enca, ajo po shijon qytetin e bukur gjerman dhe një kafe të ngrohtë atje, pranë një mashkulli. “Nuk mund të jem më e lumtur se kaq”, ka shkruar ajo. Gjithçka është e qartë, vetëm emri i protagonistit mbetet mister.

15239141_1510238475659955_1747787441_n