FOTO/ Enca: Do zhdukem për 3 ditë, zbulohet arsyeja përse


Të gjithë fansat e saj u bënë kuriozë pasi Enca publikoi një foto në Snpachat, ku shprehej se do të zhdukej për 3 ditë. Vetëm sot ajo ka zbuluar se arsyeja që e bëri këtë është se donte të largohej disa ditë nga stresi dhe zhurma e qytetit dhe vendi që ka zgjedhur për ta bërë këtë gjë është një nga më të bukurit në Shqipëri, Valbona. “Të gjithë e meritojnë ta fikin telefonin për disa ditë dhe të shijojnë momentin. Valbonë, Shqipëri. Mezi pres të kthehem përsëri aty”-shkruan këngëtarja.

enca

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password