close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Emina Çunmulaj si Kleopatra

emina-cunmulaj_1476256338-5824718

Modelja shqiptare me fame botërore, Emina Çunmulaj, e cila para disa muajve u bë nënë e një vajze, ka shumë kohë që po i qëndron larg pasarelave.
Por sa i përket jetës private ka qenë gjithmonë e hapur dhe ndan me adhuruesit e saj çdo gjë. Në këtë rast Emina ka sjellë diçka më ndryshe, një ‘shnëdrrim’ total në Kleopatrën, faraonen e fundit të Egjiptit të Lashtë.

14565037_1395921840433030_1189176556207996928_n
Tags : emina cunmulajKLEOPATRA
loading...