FOTO/ Ema Andrea pozon me të bijën: Më ka marrë malli për Sarën me flokë


Aktorja Ema Andrea dhe vajza e saj Sara, kanë nisur punë në televizionin shqiptar. Ky është ndër rastet e rralla që nënë e bijë bëjnë televizion bashkë, madje duke folur për dashurinë. Kështu njofton sot aktorja, teksa pozon me të bijën. “Do të flasim për dashurinë me shikim të parë”, shkruan Andrea teksa shpreh dhe diçka tjetër që ka lidhje me vajzën e saj. “Më ka marrë malli për Sarën me flokë”, shënon ajo dhe në foto i jep “borxh” ca nga flokët e saj. E ndërsa Sara i ka prerë flokët shumë shkurt, si rrallëherë nëna e saj i ka rritur. Kujtojmë se edhe Emën shumicën e kohës e kemi parë me flokë të shkurtër.

 

A photo posted by Ema Andrea (@emaandrea1) on

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password