close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Edhe Big Mamma përfundon në spital

big-mama-1

Ky muaj duket se nukë shtë aspak i mirë për shumë personazhe të njohur të ekranit. Pas Erës dhe Nora Istrefit, edhe këngëtarja Big Mamma ka përfunduar në spital. Ajo ka postuar vet një foto, ku duket që po merr serum, por pa sqaruar se çfarë problemi ka.

big-mama
Tags : big mammaspital
loading...