close
Breaking NewsLajme

FOTO E TAKIMIT/ Grimierja e VIP-ave shqiptarë merr mësime nga “Sa bukur Mario” dhe Kim Kardashian…

15996071_762526493903023_101858359_n

Grimerja e njohur, Elona Balaj e preferuara e Vip-ave shqiptarë, si Rezarta Shkurta, Inis Gjoni, Greta dhe Eni Koçi, Zajmina Vasjari e shumë të tjerë, po kalon kufinjtë përtej oqeanit me talentin e saj. Në foton e publikuar nga vetë Elona në rrjetin social ‘Instagram’, shfaqet përkrahë yllit të ‘Reality Show’ Kim Kardashian dhe kuruesit të imazhit të saj, Mario. Grimierja ndodhet në një konferencë për t’u trajnuar rreth teknikave të fundit lidhur me ‘make-up’-in. Pa diskutim që Elona është shumë me fat për këtë mundësi që është dhënë, ku çdokush do të donte të ishtë në vendin e saj./revistawho.com

16114471_762520270570312_4027994806970479092_n
Tags : elona balajkim kardashianMariotakim]
loading...