• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ E mbani mend Zhakun? Ja çfarë bën ajo sot

Zhaku, emri i vërtetë i së cilës është Inida Gjata është një nga artistet më kontraverse të vendit tonë. Me një sërë krijimesh, këngësh, botimesh, programesh, etj, ajo ka mbetur në kujtesë edhe për sherret publikë që ka patur me disa personazhë.

Por, ku është sot Inida Gjata?

E martuar prej disa vitesh tashmë me partnerin gjerman Christian Kreuz, gjithashtu një muzikant me emrin e artit Dakar, ajo është transferuar në Gjermani dhe mban mbiemrin e tij. Ajo vazhdon të prodhojë materiale muzikore, herë vetëm e herë më Christian duke mos hequr dot dorë nga ajo. Gjithashtu Zhaku i është rikthyer vitin e kaluar pikturës, po ashtu një pasion i madh i saj./xing