close
Breaking NewsLajme

FOTO E ÇIFTIT/ Ornela Bregu feston përvjetorin e martesës, uron bashkëshortin: 14 vjeç dhëndër

ornela

E ëmbël dhe fine, këto fjalë karakterizojnë moderatoren kaq të dashur për publikun, Ornela Bregu. Ajo sot feston plot 14 vite të lumtura përkrahë bashkëshortit të saj, të cilët kanë dhe 2 fëmijë sëbashku, një djalë dhe një vajzë. Bregu e ka kujtuar këtë ditë duke postuar një foto në rrjetin social “Instagram” përkrahë dashurisë së saj duke shkëmbyer një puthje të ëmbël, në të cilën shkruan një shprehje plot humor ’14 vjeç dhëndër’ marrë nga filmi “Përrallë nga e kaluar”.

15673228_1109758005788387_1357997940_n
Tags : bashkeshortiOrnela Bregupervjetor martese
loading...