• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ E bukura Anna Falchi del pa “make-up”, shikoni si reagojnë fansat

Edhe Anna Falchi iu dorëzua modës së “selfie”-s ujë e sapun. Ajo ka publikuar një pozë ku shfaqet në Insta pa asnjë grimcë tualeti, e sapo zgjuar nga gjumi. Mediat italiane shkruajnë se kjo foto bëri për vete shumë ndjekës që e kanë komplimentuar: “Gjithsesi je shumë e bukur dhe e pa lyer”, shkruan dikush, ndërsa një tjetër shton “Më në fund një grua e bukur që shfaqet e palyer dhe pa fotoshop. Anna je vërtetë shumë e bukur!”.

anna-falchi-1