• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Dua Lipa zbret nga “froni” amerikan Rihannën

Dua Lipa po vazhdon të numërojë suksese në industrinë ndërkombëtare të muzikës. Këtë herë ajo është ngjitur në krye të klasifikimit të Billlboard “Dance Club Songs” me këngën ““Blow Your Mind (Mwah)”. Ajo ka zbritur nga “froni” Rihannën me këngën “Love On the Brain”, transmeton opinion. “Blow Your Mind (Mwah)” është publikuar më 12 shtator 2016, dhe që nga atëherë ka marrë mbi 22 milionë klikime në YouTube.

Top 10 në “Dance Club Songs” janë si më poshtë:

dua-lipa-431x450