• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Dorina Mema ngre temperaturat në dimër, sportive por shumë seksi

Zakonisht femrat me shumë muskuj i ndajnë njerëzit në dy kategori, ka nga ata që “vdesin” për to e nga ana tjetër dhe nga ata që “nuk i durojnë”. Mendojmë se rasti i Dorina Memës është e mesmja e artë. Sportistja është vërtetë me muskuj e njëherësh shumë seksi. Një imazh të tillë ajo ka ofruar ditën e sotme duke ngritur temperaturat  këtyre ditëve të ftohta dimri, më tërheqëse se kurrë. Kjo është pamja e mëngjesit e Dorinës veshur sportive në palestër, e cila shkruan: “Shkencerisht quhet rezistencë njerëzore… Shpirtërisht quhet rezistencë pume. S’ ka lodhje, s’ka pushim, s’ka dhimbje, s’ka hap pas”.