close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës mëson të puthë, ja kujt ia dhuron puthjen e parë

ssssssssssssssssss_1476174031-1568352

Vogëlushi i Big Bastës dhe vesa Lumës, Liani duket se po rritet mjaft shpejt. Në një video të publikuar në rrjete sociale nga Vesa e shohim vogëlushin teksa e mbush mamanë e tij me puthje në faqe duke bërë kështu gjestin më të ëmbël.

lian1_1476173991-9011494
Tags : Big BastadjalelianiputhjeVesa Luma
loading...