Foto/ Djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës gati për reklama…


Lian djali i vetëm i këngëtarëve, Vesa Luma dhe Big Basta jo vetëm që është rritur shumë por është bërë edhe shumë bukurosh. Nëna e tij, Vesa ka postuar një foto të të voglit duke thënë se Liani është gati për të bërë reklama. Mesa duket vogëlushi do ta provojë botën e televizionit që në moshë të vogël.

Mreti jone gati per reklam ? @bigbastaofficial #babylian

A photo posted by Vesa Luma (@vesaluma) on

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password