• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Djali i ‘Ertugrul’ feston 1-vjetorin, aktori i bën dedikim të veçantë

‘Ertugrul’ është roli që bëri shumë të famshëm dhe të dashur për shqiptarët aktorin turk Engin Altan Duzyatan. Ditën e sotme ai ka bërë një urim shumë të vecantë për djalin e tij, i cili feston 1-vjetorin e tij. “Vitin e kaluar në këtë ditë , erdhi në jetë bota jonë, duke i dhënë një kuptim tjetër të gjithë jetës time. Ju dua shumë të dyve, Emir Aras 1 vjeç” -shkruan aktori simpatik në foton ku duket me familjen e tij.

auto_screenshot_261483966351