Foto/ Ditë zie për Rosela Gjylbegun


Dita e sotme ka rezervuar një ngjarje të hidhur për këngëtaren Rosela Gjylbegu dhe familjen e saj.

Ajo ka shpërndarë në Facebook një foto bashkë me gjyshen e saj të ndjerë, ku shkruan: “Sot gjyshja ime e shtrenjtë, Emilja Shestani, ndërroi jetë. U prehtë shpirti yt në paqe!”

14595539_10210667867676662_3406124447796551947_n

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password